Що робити якщо швидко кінчаєш?

Що робити якщо швидко кінчаєш?

Швидке сім'явиверження є поширеною сексуальною проблемою у чоловіків по всьому світу. Згідно з різними дослідженнями, близько 30% чоловіків страждають на ПЕ (передчасну еякуляцію). Таке явище може спричиняти стрес, погіршувати якість інтимного життя і навіть негативно впливати на особисті стосунки з партнером. Дослідження також вказують на те, що передчасна еякуляція не завжди пов'язана з віком або фізичним здоров'ям, що робить цю проблему мультифакторною і складною для розуміння та лікування. 

Існує безліч методів і підходів, які можуть допомогти в управлінні цим станом. Вони включають в себе як медичні препарати, так і психотерапевтичні методики. Важливо розуміти, що для ефективного лікування необхідний індивідуальний підхід, що враховує специфіку кожного випадку. У статті ми розглянемо найефективніші стратегії та методи, які використовуються для боротьби зі швидким сім'явиверженням, але для призначення правильного лікування варто звернутися до лікаря.

Норма тривалості статевого акту

У різних дослідженнях наводяться цифри (за винятком попередніх пестощів) від 3 до 7 хвилин - це середня тривалість статевого акту. Однак, у деяких випадках вона може бути як меншою, так і значно більшою. Важливо зазначити, що тривалість статевого акту не завжди корелює із задоволенням від сексуального життя.

Причини передчасного сім'явиверження

Перш ніж розглянути питання "Що робити якщо швидко кінчаєш?" варто детально розібратися в можливих причинах цієї дисфункції, після чого буде простіше визначитися з методами лікування. Лікарі їх ділять на 2 категорії: фізичні та психологічні чинники прояву ПЕ. 

Важливо зазначити, що раннє сім'явиверження часто є результатом комбінації як фізичних, так і психологічних чинників. Наприклад, спочатку фізична проблема може призвести до психологічних змін, які погіршують стан, і навпаки. Розуміння цих чинників є ключовим для розробки ефективних стратегій лікування та підтримки чоловіків, які страждають від цього стану.

Читайте також: Віагра з алкоголем: чи можна приймати разом?

Фізичні чинники

Ця категорія чинників відіграє значну роль у розвитку передчасної еякуляції. На відміну від психологічних причин, фізичні чинники пов'язані з органічними або біологічними аспектами функціонування організму.

Перелік можливих фізичних причин:

 • Неврологічні проблеми: такі порушення, як спінальні травми або невропатії в роботі нервової системи, можуть впливати на контроль еякуляції.
 • Гормональні порушення: порушення в рівні гормонів, таких як тестостерон, можуть негативно впливати на еякуляцію.
 • Інфекції сечостатевої системи: інфекції, як-от простатит або уретрит, можуть спричиняти подразнення і запалення, що, зі свого боку, може призвести до ПЕ.
 • Проблеми з простатою: захворювання простати, включно з гіперплазією і раком, можуть прискорювати еякуляцію.
 • Лікарські препарати: деякі медикаменти, особливо антидепресанти, можуть викликати раннє сім'явиверження як побічний ефект.
 • Фізичні травми: травми пахової ділянки або статевих органів також можуть бути причиною ПЕ.
 • Хронічні захворювання: захворювання, такі як діабет, можуть впливати на нерви і кровопостачання статевих органів, що може призвести до передчасного сім'явиверження.

Визначити корінь проблеми може тільки лікар, попередньо призначивши низку аналізів і медичних обстежень. На підставі отриманих відомостей ставиться висновок і прописується курс лікування.

Психологічні чинники

чоловік швидко кінчає в сексі

На відміну від фізичних факторів, визначити психологічний корінь проблеми (за його наявності) складніше. У цьому випадку лікування успіх залежить від фахівця і від відвертості пацієнта. 

Список можливих психологічних проблем:

 • Стрес і тривожність: високий рівень стресу і тривожності, особливо в контексті сексуальної активності, може бути причиною ранньої еякуляції.
 • Проблеми у стосунках: напруга і конфлікти між партнерами часто посилюють сексуальну напругу, що іноді призводить до швидкого сім'явиверження.
 • Негативний сексуальний досвід: травматичні сексуальні переживання або спогади можуть негативно впливати на сексуальну функцію, ведучи до швидкої еякуляції.
 • Проблеми із самооцінкою: відсутність впевненості в сексуальній сфері та низька самооцінка можуть бути чинниками, що сприяють ПЕ.
 • Депресія: стани депресії можуть впливати на сексуальне бажання і здатність контролювати сім'явиверження.
 • Сексуальні нав'язливі думки: постійні переживання про сексуальну невдачу або страх не задовольнити партнера можуть призвести до прискореної еякуляції.

Ефективне лікування психологічних проблем вимагає створення довірчої атмосфери, в якій пацієнт може почуватися комфортно, ділитися своїми переживаннями і побоюваннями. Спеціаліст повинен володіти не тільки глибокими знаннями в галузі психології та сексології, а й умінням вибудовувати емпатійне спілкування, розуміючи унікальність кожного індивідуального випадку.

Корисна стаття: Продукти для підвищення потенції: рекомендації щодо раціону - стаття про правильне харчування для підвищення чоловічої потенції з переліком продуктів.

Методи лікування ранньої еякуляції

Лікування передчасної еякуляції включає в себе широкий спектр методів, починаючи від поведінкової терапії і закінчуючи медикаментозним лікуванням. Підхід до лікування часто залежить від причини проблеми, яка може бути як фізіологічною, так і психологічною. Важливо розуміти, що ПЕ - це оборотний стан, і багато чоловіків змогли поліпшити свою сексуальну функцію завдяки відповідному лікуванню.

Під час вибору методу лікування важливо враховувати індивідуальні особливості кожного пацієнта. У деяких випадках може знадобитися комплексний підхід, що поєднує кілька методів лікування. Ключовим аспектом успішного лікування є відкрите спілкування між пацієнтом, його партнером і лікарем. Це допомагає точно визначити проблему і підібрати найбільш ефективний план лікування.

Медичні препарати

На фармацевтичному ринку існує велика кількість препаратів, які допомагають затримати сім'явиверження: селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну, місцеві анестетики у формі гелів і кремів, а також препарати на основі Дапоксетіна (інгібітор зворотного захоплення серотоніну). Існують і комбіновані версії препаратів у вигляді Віагра + Дапоксетін, Сіаліс + Дапоксетінякі не тільки подовжують статевий акт, а й посилюють ерекцію.

Наприклад, розглянемо, як діє Дапоксетін і як допомагає впоратися зі швидким сім'явиверженням. Після прийому, він збільшує рівень серотоніну в мозку, що допомагає поліпшити контроль над процесом еякуляції. Серотонін - це нейротрансмітер, який відіграє ключову роль у передачі нервових сигналів, що впливають на сексуальне збудження та еякуляцію. Збільшення його рівня допомагає сповільнити рефлекс еякуляції, тим самим затримуючи сім'явиверження і допомагаючи в лікуванні передчасної еякуляції.

Важливо пам'ятати, що будь-яке застосування медичних препаратів слід попередньо обговорити з лікарем для уникнення прояву побічних ефектів і правильного призначення.

Техніки стримування сім'явиверження

Крім медичних препаратів, допустимо застосування особливих технік для стримування сім'явиверження під час статевого акту. Деякі з них можуть істотно допомогти поліпшити тривалість, застосовуючи їх, чоловік зможе краще контролювати процес і момент закінчення.

Приклади технік:

 • Техніка "Старт-Стоп": метод включає в себе стимуляцію до моменту, коли чоловік відчує, що наближається еякуляція, а потім зупинку стимуляції для зниження рівня збудження. Після зменшення збудження стимуляція поновлюється. Завдяки цій техніці, чоловік починає краще відчувати і контролювати момент початку еякуляції.
 • Техніка "Стиснення": для застосування цієї техніки необхідно стиснути основу статевого члена на кілька секунд у момент наближення еякуляції. Стиснення допомагає зменшити ерекцію і відстрочити еякуляцію. Після зниження рівня збудження статевий акт може бути продовжено.

Крім цих методів, існують й інші поведінкові стратегії, як-от зміна статевих поз для зменшення стимуляції, повільне й усвідомлене дихання для зниження збудження, а також використання презервативів, які можуть зменшити чутливість.

Загальні рекомендації від лікарів

Крім усіх перерахованих вище методів лікування і профілактики швидкого сім'явиверження, варто дотримуватися і загальних рекомендацій, які стосуються способу життя чоловіка. Найчастіше він відіграє ключову роль у тривалості ПА, і дотримання режиму харчування, сну і спортивних навантажень можуть істотно допомогти у вирішенні проблеми. 

Наприклад, регулярна фізична активність покращує кровообіг, що важливо для підтримки здорової ерекції. Крім того, вона сприяє підвищенню рівня енергії та загального тонусу тіла, що може збільшити витривалість під час статевого акту. 

Безумовно, варто обмежити або зовсім відмовитися від вживання алкогольних напоїв і куріння. Ці шкідливі звички негативно впливають на кровообіг, а також на можливість контролювання еякуляції. Відмова від них сприяє поліпшенню якості статевого життя в усіх аспектах.

Додатковою рекомендацією лікарів є здоровий сон і мінімізація стресу. Для цього можна застосовувати різні практики, починаючи від медитації та глибокого дихання, закінчуючи йогою.

Попередній запис
Віагра з алкоголем: чи можна приймати разом?
Наступний запис
Продукти для потенції: раціон для підвищення лібідо
Залишити відповідь