Про компанію

Інтернет-аптека "PhoenixPharma" заснована у 2022 році, з моменту відкриття ми активно почали розвивати ринок дженериків для потенції в Українінаша компанія щомісяця завозить сотні блістерів препаратів і БАДів в Україну від індійських фармацевтичних компаній. Основна команда нашої аптеки складається з 2-х осіб: лікаря-уролога і фармацевта, ми ж і виконуємо основні функції з імпорту товару та обробки замовлень.

Лінійка продукції

На сьогоднішній день, в асортименті представлені такі дженерики як: Віагра, Левітра, Сіаліс. Додатково, у продажу є препарати для подовження тривалості статевого акту, в основі яких присутня активна речовина "Дапоксетін". Основна лінійка препаратів орієнтована на чоловічу аудиторію, але на сайті можна знайти і жіночу віагру - вона підвищує чутливість і прискорює збудження.

Мета компанії

Сьогодні ринок препаратів для поліпшення потенції має потребу в трансформації. Покупець, приходячи в офлайн-аптеку, стикається з низкою проблем, які не дають йому змоги придбати необхідний дженерик. Перша - завищена ціна, аптеки часто накручують вартість у 5, а то й у 10 разів, отримуючи надприбуток і водночас роблячи недоступним цей товар для всіх верств населення. Другою проблемою можна вважати відсутність конфіденційності - щоразу, коли покупець приходить в офлайн-точку, він має озвучувати свої бажання в присутності інших людей, що часто спричиняє дискомфорт. Ми вирішуємо дві ці проблеми "одним пострілом" і надаємо найкращі ціни та повну конфіденційність для клієнтів.

Переваги "PhoenixPharma"

Вивчивши ринок дженериків в Україні, а також пропозиції конкурентів ми визначили слабкі місця і на основі них сформували найкращі умови для наших клієнтів. Завдяки ретельному аналізу ринку та клієнтоорієнтованому підходу ми знаємо, що необхідно покупцям і як це надати.

Наші переваги:

  • широкий асортимент препаратів для потенції;
  • стабільність - ми заздалегідь закуповуємо товар великими партіями, завдяки чому будь-яка позиція завжди "в наявності".
  • усі товари сертифіковані та перевірені ВООЗ і західними аудиторськими компаніями;
  • найкращі ціни на ринку та знижки при купівлі великої кількості дженериків;
  • швидка доставка по Україні за допомогою логістичних компаній "Нова Пошта" та "Укрпошта";
  • комплексна підтримка клієнтів: відповідаємо на всі запитання та консультуємо телефоном і поштою;
  • гарантуємо повну анонімність клієнтів під час доставки;
  • зручність пошуку необхідних препаратів на сайті.

Щодня ми намагаємося поліпшити наш сервіс, а також прислухаємося до побажань клієнтів. Зворотній зв'язок: support@phoenixpharma.com.ua.

Наші партнери

Ми співпрацюємо з найкращими компаніями-виробниками дженериків популярних препаратів для лікування чоловічої еректильної дисфункції. Серед них: Ajanta Pharma Limited, Centurion Laboratories, Sunrise Remedies, Signature Pharmaceutical, Fortune Health Care. Завдяки укладеним контрактам на прямі поставки, ми уникаємо безлічі посередників, що безпосередньо відбивається на ціні препаратів для кінцевого споживача.