FAQ: Поширені запитання

На цій сторінці зібрані запитання, які ми найчастіше чуємо від наших клієнтів під час оформлення замовлення або на етапі вибору дженериків для потенції. Список поступово доповнюється, якщо не знайшли відповідь на потрібне запитання - напишіть нам, ми з радістю відповімо!

Для того, щоб ми змогли доставити вам замовлення, необхідно вказати: ПІБ одержувача, контактний номер телефону та адресу поштового відділення. Також необхідно вибрати зручний варіант оплати.

На даний момент, при використанні компанії "Нова Пошта" ми можемо доставити товар протягом 1-3 днів. Відправлення відбувається з Києва.

Так, для отримання дисконту зверніться до нас на пошту, ми з радістю запропонуємо для вас найкращу ціну. Також, доступний дрібний і великий опт.

Так, ми ретельно перевіряємо якість продукції всіх наших постачальників. Усі вони пройшли сувору сертифікацію і перевірки.

Ні, не впізнають. Ми ретельно пакуємо всю нашу продукцію в непрозорий пакет, а також обмотуємо великою кількістю пухирчастої плівки. Посилку декларуємо на пошті як "Рекламна продукція" або "Косметика". Дані наших клієнтів 100% конфіденційні та захищені, а також не передаються 3-м особам, крім поштового оператора, з метою доставки замовлення.