купити дженерики для потенції в Україні

Купити дженерики в Україні

У продажу тільки сертифіковані дженерики для підвищення потенції та продовження статевого акту. Прямі поставки від індійських виробників.

+ ✅ Анонімна доставка.

+ ✅ Вигідні ціни.

+ ✅ Висока ефективність.

анонімна доставка
Анонімна доставка

Доставка таблеток по Україні здійснюється повністю анонімно.

Сертифікати

Усі товари мають сертифікати відповідності від виробника.

Прямий постачальник

Ми прямі постачальники виробників з Індії. Ніяких посередників.

Моніторинг цін

Проводимо аналіз цін конкурентів і пропонуємо найкращі для наших клієнтів.

Популярні категорії

Популярні дженерики

Основна лінійка найпопулярніших і найбільш продаваних дженериків для потенції в Україні. Якщо не знаєте що вибрати - орієнтуйтеся на цей список товарів. Повний асортимент пропозицій доступний у категоріях нашої інтернет-аптеки. Рекомендації щодо вибору описані у відповідях на часті запитання нижче.

ЧАВО: запитання та відповіді про дженерики

Все просто. Якщо ви зацікавлені в посиленні ерекції - розгляньте дженерики Віагри (дія до 6 год.) , Левітри (дія до 12 год.) або Сіалісу (дія до 36 год. і сумісний з алкоголем). Якщо ваша основна мета подовження статевого акту - вибирайте дженерики, які містять у собі Дапоксетін. Також таблетки можуть відрізнятися за формою випуску, якщо в назві є "Soft", "Professional" - це означає, що препарати швидкодіючі, і ефект настане раніше. Для отримання ерекції і продовження одночасно, розгляньте комбіновані препарати, такі як Віагра + Дапоксетін і подібні до них. Додатково, ознайомтеся з добовим дозуванням пігулки та обирайте його залежно від занедбаності ситуації та маси тіла, що вона більша, то більшим є і дозування.

Дженерики популярних препаратів для потенції створюються за готовим рецептом від відомих брендів, єдина відмінність - сам бренд. Технологія виробництва повністю повторює фармакологічний склад оригінальних таблеток, що гарантує безпеку і високу ефективність. Також усі дженерики, як і інші лікарські препарати, проходять ліцензування та сертифікацію.

Перед прийняттям будь-якого препарату, необхідно ознайомитися з інструкцією, а також проконсультуватися з лікарем. В інтернеті присутні правила прийому всіх лікарських засобів. Основна рекомендація під час прийому дженериків - не перевищувати добове дозування. Обов'язково вивчіть протипоказання перед прийомом.

Існує 3 основні причини:

 1. Низька ціна пояснюється іншим брендом, під яким випускаються пігулки, повністю повторюючи склад оригінального і розкрученого аналога.
 2. Виробництво дженериків здійснюється в країнах із дешевшою робочою силою, наприклад в Індії.
 3. Спрощена система оподаткування для дженериків у країні, де вони виробляються.

Команда інтернет-аптеки дженериків "PhoenixPharma"

команда-люди
Антон Герасимов
Лікар-уролог / Засновник
Лікар-уролог вищої категорії. Стаж понад 12-ти років. Спеціаліст із лікування чоловічої еректильної дисфункції.
Анна Літковська, Фармацевт
Анна Матвієнко
Фармацевт / Менеджер
Фармацевт, стаж - 4 роки. Відповідальна за контроль якості ліків. Закінчила НМУ О.О Богомольця у 2017 році.

Зв'язатися з нами

Телефон: +380605554331 

Пошта: support@phoenixpharma.com.ua

Зворотній зв'язок для пропозицій співпраці

*не використовуйте форму нижче для замовлення препаратів.

  Купити дженерики для потенції в Україні

  Дженерики для потенції - це аналоги оригінальних запатентованих препаратів, що відновлюють потенцію або подовжують тривалість статевого акту. Застосовуються як разово для короткочасного ефекту, так і курсом для лікування еректильної дисфункції у чоловіків. Ключова перевага дженерика перед брендовими таблетками - низька вартість за однаково високої ефективності.

  "PhoenixPharma" - інтернет-аптека з великим асортиментом дженериків і БАДів для підвищення потенції, а також жіночих збудників та інших супутніх товарів. Всі таблетки в продажу поставляються безпосередньо від виробників з відповідними ліцензіями, після чого їх перевіряє наш фармацевт. Такий підхід гарантує якість товару і відсутність браку / прострочених дженериків / інших проблем.

  Щоб купити дженерики з доставкою по Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпро та інші міста), досить додати таблетки, які цікавлять, у кошик на сайті та оформити замовлення, ми анонімно доставимо їх Новою Поштою в найкоротші терміни. У разі необхідності додаткових консультацій, можете звертатися за номером телефону в шапці сайту.

  Дженерики для підвищення потенції

  Кожен з перерахованих нижче препаратів має свої особливості за впливом і застосуванням, але кінцевий результат усіх таблеток - поліпшення якості статевого акту шляхом стимулювання статевого члена.

  Дженерики для потенції розрізняють за діючими речовинами:

  У результаті після застосування ви отримуєте потужнішу ерекцію і збільшуєте тривалість статевого акту, якщо в препараті присутній Дапоксетін. Відмінності полягають у швидкості впливу після застосування і тривалості ефекту, а також залежно від активної речовини змінюються рекомендації до прийому.

  #ВіаграЛевітраСіаліс
  Активна речовинасилденафілварденафілтадалафіл
  Ефект від прийомусильна ерекціяпосилення ерекції, м'який ефекттривале посилення ерекції
  Макс. добове дозування100 мг.20 мг.20 мг.
  Швидкість дії після прийому30-60 хв.30 хв.16 хв.
  Макс. час дії5-6 годин8-12 годин36 годин
  Сумісність з алкоголемне суміснийу малій кількостісумісний
  ВиробникиAjanta, Centurion, Sunrise Remedies, Signature, Fortune Health Care

  Відмінність дженериків від оригінальних таблеток

  Як і написано вище, дженерик - це аналог відомого брендового препарату. Відмінність полягає лише в ціні та бренді-виробнику. Виробляються вони за оригінальним запатентованим рецептом, зберігаючи склад 1 в 1. За такого підходу всі фармакологічні властивості повністю зберігаються, що гарантує високу ефективність лікування еректильної дисфункції. Дозвіл на виробництво дженериків пояснюється існуванням терміну дії захисту патенту оригінального препарату, по закінченню якого будь-яка фірма може використовувати його для виробництва аналогічних таблеток під іншою назвою. Додатково, дешева ціна зумовлена місцем виробництва з дешевшою робочою силою - Індія, що істотно знижує вартість, як порівняти з оригіналом.

  Виробники дженериків для потенції

  Ключові компанії-виробники дженериків на відомі медичні препарати знаходяться в Індії. Це зумовлено нижчою вартістю робочої сили, що і дозволяє зберігати низьку ціну на продукцію. При значному зниженні вартості, зберігається якість завдяки іноземним технологіям, які копіюються 1 в 1, на абсолютно законних підставах. Фахівці відзначають, що на сьогодні немає об'єктивних причин переплачувати за "бренд" у цій сфері. Нижче надано низку основних компаній-виробників, але вона є не повною - до неї включено найбільших експортерів, товари яких представлені в нашому інтернет-магазині.

  Ajanta Pharma

  Ajanta Pharma Limited - один із передових виробників копій препаратів для лікування чоловічої еректильної дисфукнції. Одним із додаткових напрямків цієї фармацевтичної компанії є виробництво дженериків жіночих збудників. Основна продукція складається з дженериків: Віагри (Камагра, Lovegra), Сіаліса (Tadalis, Apcalis), Левітри (Valif), а також комбінованих препаратів (з дапоксетіном для продовження ПА) Супер Камагра и Super Tadalis SX.

  Діяльність компанії, крім створення дженериків, також спрямована на дослідження і розробку нових, власних фармацевтичних препаратів. Ajanta Pharma пройшла безліч перевірок суворими регуляторами, такими як: ВОЗ, FDA, EDQM. Якість дженериків для потенції проходить регулярні перевірки від зовнішніх аудиторів.

  Центуріон

  Centurion Laboratories - заснована в 2006 р. і з того часу активно розвиває свої виробничі потужності, а також дослідницькі центри. Дженерики для потенції від цього виробника є лідерами з продажу в усьому світі - їх цінують не тільки за якість, а й за підвищений термін придатності препаратів. Основні виробничі потужності, а також головний офіс розташовані в штаті Гуджарат, Індія. Серед асортименту препаратів для потенції можна знайти: Віагра (Cenforce), Сіаліс (Vidalista), Левітра (Vilitra), а також комбі-препарати Cenforce D, Супер Відаліста и Супер Вілітра.

  Sunrise Remedies

  Sunrise Remedies - один із лідерів з виробництва фармацевтичної продукції, а саме дженериків для підняття потенції. Завод компанії сертифікований ВООЗ і GMP, а також сама компанія має сертифікат якості стандарту ISO 9001:2015. Історія фармацевтичної компанії бере свій початок з 1996 року, а її мета - надання доступу до препаратів для всіх верств населення за доступними та справедливими цінами. Лінійка дженериків складається з: Віагри (Kamagra, Femalegra), Сіаліса (Tadarise), Левітри (Zhewitra, Vitara). Також ряд доповнюють дженерики на основі Аванафіла (Avana) і Дапоксетіна (Super P Force, Super Tadarise, Супер Жевітра) і так далі.